Kosmetické rekvalifikační kurzy

DŮLEŽITÉ: Pro aktuální informace o našich kurzech navštivte naše nové stránky http://www.beautyakademie.cz, kde se můžete také přihlásit online.

REKVALIFIKAČNÍ KURZ KOSMETIČKA - VIZÁŽISTKA

Rekvalifikační kurzy Kosmetička jsou zakončené zkouškou profesní kvalifikace (tato zkouška je nově povinna pro ukončení rekvalifikačního kurzu). Po složení profesní zkoušky můžete požádat o vydání živnostenského listu BEZ GARANTA.

Řídí se hodnotícími standarty Ministerstva školství a jsou vedeny lektory, které jsou autorizovanou osobou  Ministerstva školství. Nabízíme denní, dálkové a individuální.

VARIANTY REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ

REKVALIFIKAČNÍ KURZ KOSMETIČKA - ZÁKLADNÍ

NOVINKA! REKVALIFIKAČNÍ KURZ KOSMETIČKA se rozšířením o odbornost PRODLOUŽENÍ ŘAS

NOVINKA! REKVALIFIKAČNÍ KURZ  KOSMETIČKA s rozšířením o přístrojové techniky (dermální specialista)

ROZSAH STUDIA:

Celkem 300 hodin (150 hodin teroretická část + 150 hodin praktická část) u denních kurzů. Dálkové a intenzivní kurzy jsou nastaveny individuálně.  Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT. Kurz je možno hradit z dotace ÚŔADU PRÁCE. Rekvlifikační kurz je možné studovat v denním studiu, intenzivním, víkendovém nebo individuálním dálkovém.

ROZVRH HODIN REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ

STANDARDNÍ DENNÍ KOSMETICKÉ REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Kurzy probíhají  -  pondělí, středa, pátek 9:00 - 14:00hod., Místo konání kurzů - Praha

Osnovy kurzy se řídí hodnotícím standardem Národní soustavy kvalifikací a osnovami Ministerstva školství.

DÁLKOVÉ KOSMETICKÉ REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Kurzy probíhají vždy v neděli 9:00-17.00 hod., Místo konání kurzů - Praha, Hradec Králové

Osnovy se řídí hodnotícím standardem Národní soustavy kvalifikací a osnovami Ministerstva školství. 

INDIVIDUÁLNÍ KOSMETICKÉ REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Kurzy probíhají na základě individuální dohody.

Místo konání kurzů - Praha, Hradec Králové

DÁLKOVÉ  a INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM JE VHODNÉ PRO ZÁJEMCE, KTEŘÍ NEMAJÍ DOSTATEK PROSTRORU PRO DENNÍ KURZ. Povinná praxe probíhá ve výbraném vzdělávacím centru, teoretická výuka na základě zadávaných okruhů pro domácí studium.

 

CO SE V JEDNOTLIVÝCH KURZECH NAUČÍTE?

Chcete se nauči základy kosmetické práce nebo ještě něco navíc? Vybírejte mezi základním kosmetickým kurzem, kde se naučíte vše podle osnov MŠMT nebo si vyberte některý z rozšířených kosmetických kurzů, kde získáte specializaci Lash stylista (prodloužení řas) nebo DERMÁLNÍ SPECIALISTA (naučíte se pracovat s moderními přístrojovými technikami). 

Obsah ZÁKLADNÍHO REKVALIFIKAČNÍHO KURZU KOSMETIČKA (denní i dálkové studium)

 • posuzování stavu pleti
 • poskytování poradenství v oblasti kosmetického ošetřování pleti
 • poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, vizážistiky a barevné typologie
 • provádění ruční kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu
 • provádění povrchového čištění pleti
 • provádění hloubkového čištění pleti
 • aplikace pleťových masek a zábalů
 • odstraňování chloupků
 • odbarvování chloupků, barvení řas a obočí
 • provádění denního a večerního líčení
 • vykonávání hygienicko- sanitární činnosti podlo provozního řádu
 • objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek
 • znalosti s dermatologie, zdravovědy, hygieny, první pomoci a bezpečnosti práce
 • nové způsoby práce- použití přístrojových technik
 • provádění vyúčtování služeb

Obsah ROZŠÍŘENÉHO REKVALIFIKAČNÍHO KURZU KOSMETIČKA O SPECIALIZACI PRODLOUŽENÍ ŘAS (denní i víkendové studium)

Základní kurz Kosmetička je rozšířen o specializaci PRODLOUŽENÍ ŘAS (Lash stylista). Naučíte se nejen základy kosmetické práce, ale také techniku prodloužení řas metodou řasa na řasu. Rekvalifikační kurz je ukončen profesními zkouškami Kosmetička a Vizážistka (tzv. úplná profesní kvalifikace), ihned po abslovování kurzu můžete zažádat o živnostenský list bez garanta.

Obsah ROZŠÍŘENÉHO REKVALIFIKAČNÍHO KURZU KOSMETIČKA O SPECIALIZACI PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ (DERMÁLNÍ SPECIALISTA BASIC)

Základní kurz Kosmetička je rozšířen o specializaci PŘÍSTROJOVÝCH KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ. V tomto kurzu se naučíte nejen všechny nezbytné znalosti a zdatnosti pro Vaši budoucí kosmetickou práci, ale navíc získáte znalosti o moderní přístrojové kosmetické péči. Naučíte se pracovat s moderními kosmetickými přístroji jako je ultrazvuková špachte, mikrodermabraze, radiofrekvence, ultrazvuk, ionoforéza, IPL  a další. Rekvalifikační kurz je ukončen profesními zkouškami Kosmetička a Vizážistka (tzv. úplná profesní kvalifikace), ihned po abslovování kurzu můžete zažádat o živnostenský list bez garanta.

 

CENY REKVALIFIKAČNÍCH KOSMETICKÝCH KURZŮ

CENA ZÁKLADNÍHO KURZU (denní a dálkové studium): 17.900 Kčvčetně PROFESNÍ ZKOUŠKY KOSMETIČKA (ihned po ukončení rekvalifikačního kurzu a složení profesní zkoušky můžete požádat o vydání živnostenského listu bez garanta!)

CENA ROZŠÍŘENÉHO KURZU (denní i dálkové studium) s rozšířením o odbornost PRODLOUŽENÍ ŘAS , 20.800 Kčvčetně ÚPLNÉ PROFESNÍ KVALIFIKACE (2 zkoušky)(ihned po ukončení rekvalifikačního kurzu a složení profesní zkoušky můžete požádat o vydání živnostenského listu bez garanta!)

CENA ROZŠÍŘENÉHO KURZU (denní a dálkové studium) se specializací dermální specialista (včetně přístrojových kosmetických ošetření 23.800 Kč, včetně ÚPLNÉ PROFESNÍ KVALIFIKACE (2 zkoušky)(ihned po ukončení rekvalifikačního kurzu a složení profesní zkoušky můžete požádat o vydání živnostenského listu bez garanta!)

CENA INDIVIDUÁLNÍHO ZÁKLADNÍHO KOSMETICKÉHO KURZU, včetně 1 zkoušky profesní kvalifikace Kosmetička: 25.900 Kč (lekce jsou domlouvany individuálně podle představ uchazeče)

V případě, že v oboru pracujete a potřebujete získat potřebné osvědčení, je možnost absolovovat pouze přípravný kurz a zkoušky profesní kvalifikace. Více informací v sekci zkoušky profesní kvalifikace.

LEKTOŘÍ REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ:

Garantem všech rekvalifikačních kurzů a profesních zkoušek je Ing. Monika Dvořáková, která vystudovala VŠE (obor obchodní podnikání) a CEVRO INSTITUT (obor právo), je autorizovanou osobou pro obory Kosmetička, Vizážistka, Pedikérka. Má mnohaleté profesní a lektorské zkušenosti. V oboru pracuje 12 let a je vyhledávanou lektorkou odborných kurzů a seminářů. 

Všechny odborné lektorky jsou autorizovanými osobami pro obory Kosmetička, Vizážistka a Pedikérka. Mají mnohaletou praxi v oboru a profesní lektorské zkušenosti. Přednáší na odborných akcích a jsou lektorkami odborných profesních kurzů.

TERMÍNY KONÁNÍ REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ KOSMETIČKA

Začátek kurzu 24.6.2018 - Hradec Králové, Praha nebo podle individuální dohody.(denní nebo víkendový)

Začátek kurzu 10.9.2018 - Hradec Králové,  Praha nebo podle individuální dohody. (denní  nebo víkendový)

Začátek kurzu 7.1.2019, Hradec Králové,  Praha nebo podle individuální dohody. (denní nebo víkendový)

Nebo podle individuální dohody. Více informací na tel. 608 040 015.