Hubnoucí a anticelulidní přístroje

DERMATRAINER přístroj na budování svalů a odbourávání tuků

Novinka

cena: 198.000 Kč + 21% DPH

DERMATRAINER – přístroj nové generace hubnutí a tvarování kontur těla

Svaly tvoří asi 35 % těla a většina přístrojů na hubnutí na trhu se zaměřuje pouze na tuk, ne na budování svalové hmoty. Přístroj DermaTrainer využívá vysoce intenzivní fokusovanou magnetickou rezonanci a fokusovanou unipolární radiofrekvenční technologii k tréninku svalů a trvalému zničení tukových buněk. Magnetická vibrační energie stimuluje motorické neurony k rozpínání a smršťování svalů, aby se dosáhlo vysokofrekvenčního extrémního tréninku (tohoto druhu kontrakce nelze dosáhnout obvyklým cvičením nebo fit cvičením). Rádiová frekvence 40,68 mHz uvolňuje teplo pro zahřátí a spalování tuků, zahřívá svaly pro zvýšení kontrakční síly, dvojnásobně stimuluje svalové proliferace a zlepšuje krevní oběh a rychlost metabolismu v těle, přičemž nedochází k nepříjemnému zahřívání těla či nepříjemným pocitům.

Energetické pulsy během 30minutové péče stimulují 30 000 silných svalových kontrakcí, které pomáhají metabolizovat a rozkládat tukové buňky. Současně s posilováním svalů dochází k tvarování těla.

Přístroj má 4 hlavice, které lze synchronně použít po dvou či čtyřech k dosažení maximální efektivnosti péče. Přístroj mohou ovládat dvě osoby současně a lze pečovat o břicho, hýždě, horní části paží (biceps, triceps), stehna a další oblasti těla.

Pomocí přístroje DermaTrainer lze účinně redukovat tuk a rýsovat svalstvo, zejména břišní a hýžďové,  i například ochablost po porodu.

Neinvazivní, bezpečný a bezbolestný, bez vedlejších účinků. Žádná doba rekonvalescence.

Princip fungování

Přístroj využívá neinvazivní technologii HF (vysokointenzivní fokusované elektromagnetické pole) a fokusovanou monopólovou RF technologii k uvolňování vysokofrekvenční magnetické vibrační energie prostřednictvím hlavice, která proniká do svalů do hloubky 8 cm a vyvolává nepřetržitou expanzi a kontrakci svalů, aby se dosáhlo vysokofrekvenčního extrémního tréninku, prohloubil se růst myofibril (zvětšení svalů) a produkovaly se nové kolagenové řetězce a svalová vlákna (svalová hyperplazie), čímž se trénuje a zvyšuje hustota a objem svalů.

Teplo uvolňované radiofrekvencí zahřeje tukovou vrstvu na 43 až 45 stupňů, urychlí rozklad tukových buněk a zahřeje sval, aby se zvýšila síla kontrakce, dvojnásobně stimuluje proliferace svalů, zlepšuje pružnost svalů, metabolismus a krevní oběh. Kombinace radiofrekvenční a magnetické vibrační technologie vyvolává lipolýzu, mastné kyseliny se odbourávají z kyseliny triglycerové a ve velkém množství se hromadí v tukových buňkách. Koncentrace mastných kyselin je příliš vysoká, což způsobí apoptózu tukových buněk a jejich vyloučení z těla normálním metabolismem během několika týdnů.

-> DermaTrainer takto účinně posiluje svaly a zároveň dosahuje redukce tuku

Čím více svalů, tím rychlejší spalování tuků. Při vyšším objemu svalů dochází k většímu spotřebování a spalování kalorií. Množství svalů je přímo úměrné spotřebě. Pro účinnou redukci tuku a spalování kalorií je dobré zvýšit objem svalstva. 

VÝHODY BUDOVÁNÍ SVALŮ

 • Zlepšení účinnosti hubnutí
 • Vybudování silného a tvarovaného těla
 • Zabránění stárnutí a udržení fyzického mládí
 • Snížení chronické bolesti svalů a kloubů
 • Pomáhá plynulému krevnímu oběhu
 • Ochrana bezpečnosti dělohy, střev a dalších orgánů
 • Zlepšení a prevence cukrovky
 • Snižování vysokého krevního tlaku, zmírnění tlaku v cévách
 • Předcházení srdečním onemocněním
 • Zlepšení paměti a prevence demence

Svalová hmota po 4 použitích přístroje po 30 minutách v rámci dvou týdnů vzrostla o 25% a množství tuku se snížilo o 30%!

Přístroj v rámci péče (doporučená doba jednoho ošetření = 30min) prostřídá 6 různých režimů:

 1. Protahovací zahřívání: rytmus je jemný, aby vedl svaly k protažení, takže zahřátí svalů podporuje krevní oběh.
 2. Hloubkové cvičení: postupné zrychlování rytmu cvičení svalů, stimulace velkého počtu hlubokých svalových vláken.
 3. Aktivizace svalů: postupně zrychluje rytmus a intenzitu, aktivuje kontrakci svalových vláken a sílu a obnovuje svalovou vitalitu.
 4. Posilování a budování svalů: zrychlený rytmus pro výkonné a nenásilné cvičení na svalovou kontrakci, která stimulují rychlou kontrakci hlubokých svalů, zvyšují svalovou hustotu a posilují svalovou sílu.
 5. Silné spalování tuků: Postupně zvyšujte zátěž, aby odolávala kontrakci odporových svalů, zlepšuje se mikrocirkulace v těle a urychluje spalování tuků na spotřebu energie.
 6. Uklidňující relaxace: Zpomalení rytmu pohání svalovou kontrakci a zklidňuje a uvolňuje svalovou únavu.

NEINVAZIVNÍ, BEZBOLESTNÉ řešení pro hubnutí, tónování a tvarování těla.

Parametry přístroje:

Název přístrojeDermaTrainer
Teplota RF40-50 stupňů Celsia
Frekvence RF40,68M
Vstupní napětíAC 110V/230V
Výstupní výkon300-4000W
Výstupní frekvence magnetické rezonanční vlny3-150Hz
Pojistka20A
Velikost46x60x105cm
Hmotnost80,5kg

 

DERMALINER přístroj pro efektivní tvarování postavy

Novinka

cena: 179.000 Kč + 21% DPH

DermaLiner využívá inovativní kompresní mikrovibrační a infračervenou technologii. Tato technologie je realizována inteligentní 360° otočnou rukojetí kuličkového válce. Kuličkové válce jsou dvojí typu: malé na obličej a velké na tělo. Vytváří na pokožce mechanickou kompresi a mikrovibrace, které nelze napodobit rukama ani jinými technologiemi.

Při použití se zlepšuje lymfatická drenáž a krevní oběh, dochází k hloubkové detoxikaci, zmírňuje se svalová ztuhlost a bolestivost, napomáhá odbourávat podkožní tukové zásoby, napomáhá odstraňovat celulitidu a tvaruje kontury. Při použití na obličeji se podporuje tvorba kolagenu a elastinu, zvyšuje přísun kyslíku k buňkám, pomáhá vyživovat a rozjasňovat zevnitř, a navíc uvolňuje svaly, což pomáhá redukovat mimické vrásky. Snižuje otoky, bojuje proti ochabování tkání a výrazně omlazuje obličej. Kompresní mikrovibrační terapie je speciálně navržena pro neinvazivní omlazení pleti a formování postavy.

Principem je vytváření kompresní mikrovibrace kutálením silikonové kuličky podél 360° rotace válečku. Jak se kulička otáčí a vyvíjí tlak na pokožku, vytváří efekt “pulzační komprese”, což napodobuje nepřetržité tlačení, tahání a hnětení pleti. Tento účinek kůži nepoškozuje. Princip spočívá v uvolňování infračervených paprsků, zatímco komprese působí na tkáně, což přirozeně do hloubky stimuluje buněčnou aktivitu, zvyšuje průtok krve a okysličení, tukové zásoby se dostanou pod tlak, a tím se umožní jejich rozklad.

Funkce DermaLiner:

 • Redukuje celulitidu
 • Uvolňuje svalovou ztuhlost a bolestivost
 • Zrychluje metabolismus
 • Odstraňuje se hromadění tekutin
 • Formuje tělo
 • Stimuluje fibroblasty
 • Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu
 • Zvyšuje průtok krve
 • Okysličuje tkáň
 • Vyhlazuje vrásky
 • Redukuje otoky a váčky pod očima
 • Omlazuje a vypíná pleť

ÚČINEK DRENÁŽE

Otoky jsou výsledkem nerovnováhy mezi přívodem a odvodem tekutin, takže se voda hromadí v mezerách organismu. S časem se stav zhoršuje a mění se struktura svalstva. Nejzřetelnější příznak je stlačitelné bobtnání tkáně. Se zadržováním toxických látek se dokonce mění i stavební struktura svalstva.

Směr otáčení koule je opačný než směr péče s hlavicí, což posiluje činnost lymfatického systému a vyvolává čerpací efekt s postupným pohybem tekutiny.

FORMOVÁNÍ A UVOLNĚNÍ SVALSTVA

Mechanická rotace působí na tkáně rytmickou pulzující kompresí, která následně vytváří vibrační stimulaci, takže ztuhlé a bolavé hluboké svaly jsou zcela změkčené a protažené, čímž se odstraní bolest, svalová horečka a třes.

Zvyšuje se prokrvení. Prokrvení umožňuje fibroblastům přirozeně stimulovat produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, čímž se unavená, mdlá nebo povadlá pleť tonizuje. Tato péče působí hluboko v pokožce, stimuluje obličejové svaly, uvolňuje stažené svaly (mimické vrásky), bojuje proti ochabování tkání a redukuje výskyt vrásek.

REMODELAČNÍ ÚČINEK

Díky synergii mechanické kompresní mikrovibrace a infračervených paprsků se zlepšuje prokrvení a průtok lymfy v tkáních, rozkládají se tukové zásoby, redukuje celulitida, a kůže je pevnější a hladší. Remodelační účinky již po několika použití.

ČASTÉ OTÁZKY

Co je to DERMALINER?

DermaLiner je špičkový, celosvětově uznávaný přístroj na tvarování postavy. Využívá inovativní kompresní mikrovibrační a infračervenou technologii ke zvýšení krevního oběhu a zlepšení lymfatické drenáže, detoxikaci, redukci celulitidy, zvrácení známek stárnutí, tonizaci svalů a uvolnění svalů. Současné působení kompresní mikrovibrace a infračervených paprsků se vzájemně podporuje, takže účinek je výraznější. Lze jej použít na obličej i tělo. Nejoblíbenějšími oblastmi pro ošetření jsou stehna, hýždě a horní část paží.

Je kompresní mikrovibrační terapie bezpečná?

Kompresní mikrovibrační terapie je neinvazivní léčba, je 100% bezpečná a nemá žádné vedlejší účinky.

Bolí to?

Ne, ve skutečnosti se jedná o velmi příjemnou péči. Většina zákazníků říká, že je to podobný pocit jako při hluboké tkáňové masáži. Intenzita/úroveň napětí se s každým použitím postupně zvyšuje a lze ji nastavit podle vaší požadované tolerance. Nevyskytují se žádné vedlejší účinky a ihned po péči se můžete vrátit do běžného života.

Jak dlouho trvá jedna péče?

Péče je vhodná pro jakoukoli část těla nebo obličeje, v závislosti na velikosti oblasti se doba jedné aplikace pohybuje od přibližně 45 minut do 1 hodiny a 30 minut.

Jak často lze péči provádět?

Obvykle se doporučuje provádět 2 až 3krát týdně. Minimální doba potřebná mezi jednotlivými použitími je však 48 hodin. Jeden cyklus se provádí 12-18krát.

Za jak dlouho se dostaví výsledky?

Obvykle jsou první výsledky vidět po 6 až 12 použití. Podle svého fyzického stavu a souvisejících faktorů životního stylu určíte vhodný počet, které klientka potřebuje. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje provést 12-18x. V případě nadměrného ochabnutí nebo nadváhy může být zapotřebí 24 ošetření. Udržovací balíčky lze využít k dalšímu zlepšení výsledků nebo k udržení stávajících výsledků. Doporučuje se aplikovat 1x měsíčně pro dlouhotrvající udržovací efekt.

Výsledky:

DERMATHERMAL katalytická termolipolýza

cena: 11.500 Kč + 21% DPH

DERMATHERMAL je infračervený sauna oblek, který přirozeným způsobem detoxikuje organismus, relaxuje svaly a klouby a zároveň formuje postavu. Preventivně působí na celulitidu, zrychluje látkovou výměnu a zlepšuje krevní oběh.

DERMALYMF lymfodrenážní nohavice

cena: 25.000 Kč + 21% DPH

DERMALYMF jsou lymfodrenážní nohavice. Přístrojová lymfatická masáž pomocí tlaku na ošetřované partie detoxikuje organismus, zmírňuje projevy celulitidy i proti ni preventivně působí, zpevňuje pokožku, relaxuje a regeneruje svaly. Ideální k zábalům či jako speciální nabídku ke kosmetickému ošetření.

DERMASHAPE kombinovaný přístroj pro tělo i obličej s 5 technologiemi

Novinka

cena: 145.000 Kč + 21 % DPH

DERMASHAPE je profesionální přístroj pro anticelulidní a zeštíhlující ošetření těla a současně disponuje hlavicemi pro intenzivní ošetření obličeje, krku a dekoltu. Tento estetický přístroj kombinuje 5 technologií: vakuum, masážní válečky, infračervené světlo, radiofrekvenci a LED světlo. Těchto pět technologií působí zároveň, díky tomu dochází k mnoha účinkům vypínání pleti, liftingu obličeje, redukce vrásek na obličeji, krku a dekoltu a zlepšení textury pleti,  zpevnění pokožky, úbytku celulitidy a tvarování kontur těla.

 

 

DERMABODY multifunkce 5 v 1 pro tělo a obličej

cena: 45.000 Kč + 21% DPH

Multifunkce DERMABODY nabízí kombinaci přístrojových ošetření pro obličej i tělo. 5 hlavic poskytuje různorodé možnosti ošetření: radiofrekvence pro tělo a obličej, vakuum s radiofrekvencí, stimulační ultrazvuk a BIO mikromasážní stimulaci. 

DERMABODY dokáže pomoci s redukcí vrásek, redukcí váčků pod očima, vypnutí ochablé pleti, pozvednutí kontur tváře, hloubkovou hydratací pleti, redukcí celulitidy a vypnutí ochablé pokožky těla.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové