Hubnoucí a anticelulidní přístroje

DERMATHERMAL katalytická termolipolýza

cena: 11.500 Kč + 21% DPH

DERMATHERMAL je infračervený sauna oblek, který přirozeným způsobem detoxikuje organismus, relaxuje svaly a klouby a zároveň formuje postavu. Preventivně působí na celulitidu, zrychluje látkovou výměnu a zlepšuje krevní oběh.

DERMALYMF lymfodrenážní nohavice

cena: 25.000 Kč + 21% DPH

DERMALYMF jsou lymfodrenážní nohavice. Přístrojová lymfatická masáž pomocí tlaku na ošetřované partie detoxikuje organismus, zmírňuje projevy celulitidy i proti ni preventivně působí, zpevňuje pokožku, relaxuje a regeneruje svaly. Ideální k zábalům či jako speciální nabídku ke kosmetickému ošetření.

DERMASHAPE kombinovaný přístroj pro tělo i obličej s 5 technologiemi

Novinka

cena: 145.000 Kč + 21 % DPH

DERMASHAPE je profesionální přístroj pro anticelulidní a zeštíhlující ošetření těla a současně disponuje hlavicemi pro intenzivní ošetření obličeje, krku a dekoltu. Tento estetický přístroj kombinuje 5 technologií: vakuum, masážní válečky, infračervené světlo, radiofrekvenci a LED světlo. Těchto pět technologií působí zároveň, díky tomu dochází k mnoha účinkům vypínání pleti, liftingu obličeje, redukce vrásek na obličeji, krku a dekoltu a zlepšení textury pleti,  zpevnění pokožky, úbytku celulitidy a tvarování kontur těla.

 

 

DERMABODY multifunkce 5 v 1 pro tělo a obličej

cena: 45.000 Kč + 21% DPH

Multifunkce DERMABODY nabízí kombinaci přístrojových ošetření pro obličej i tělo. 5 hlavic poskytuje různorodé možnosti ošetření: radiofrekvence pro tělo a obličej, vakuum s radiofrekvencí, stimulační ultrazvuk a BIO mikromasážní stimulaci. 

DERMABODY dokáže pomoci s redukcí vrásek, redukcí váčků pod očima, vypnutí ochablé pleti, pozvednutí kontur tváře, hloubkovou hydratací pleti, redukcí celulitidy a vypnutí ochablé pokožky těla.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové