Nejnovější přístroje pro obličej 2019

DERMACOMPLETE designová multifunkční věž

Novinka

cena: 73.000 + 21% DPH

Designová multifunkční věž, kterou si sestavíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si 4 funkce z 9 funkcí a 3 další funkce získejte v základní stavbě přístroje. Každá funkce má svůj vlastní výkonnný motor. V případě poruchy jedné funkce Vám všechny ostatní fungují.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Novinka

cena: 12.500 + 21% DPH

NOVÁ GENERACE DERMAQUA II.

Nejnovější hydrodermabrazivní technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti. 7 nástavců pro intenzivní ošetření.

 

DERMA multifunkční věž 5 v 1 DERMAOXY s patentovanou HYDROGEN funkcí

Novinka

cena: 65.000 Kč + 21 % DPH

Výkonná designová multifunkční věž s 5 funkcemi: multipolární kosmetická radiofrekvence, stimulační ultrazvuk, hot a cold funkce, spray vacuum osy  a aquapeeling s mikrodermabrazí a patentovanou HYDROGEN funkcí.

Moderní design a jednoduché ovládání zajistí, že se tento přístroj stane Vaším nejvěrnějším pomocníkem při přístrojové kosmetické péči.

Se 4 nádobami na aktivní látky kosmetického produktu, nastavitelné množství aktivní látky s možností aplikace koktejlů aktivních látek kosmetického produktu a patentovanou HYDROGEN funkcí.

DERMAHIF fokusovaný ultrazvuk

cena: 145.000 Kč + 21% DPH

DERMAHIF je moderní přístroj s technologií silného vysokofrekvenčního okusovaného ultrazvuku, který působí hluboko v pokožce. Výsledky jsou viditelné vypnutí pleti, rejuvenace, omlazení, lifting obličeje, obočí horních i spodních víček. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou metodu.

Neřeší jen projevy stárnutí, ale hlavně jejich příčinu. Pomáhá s vyhlazením pleti zevnitř, obnovuje tvorbu kolagenu a nastartuje přirozenou regenerativní schopnost organismu.

DERMALIFT multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

Novinka

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonná kosmetická multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi a LED světlem s radiofrekvenčním výkonem 120 W (3 hlavice) určená pro kosmetické salony. Výkonná technologie pro vypnutí pleti, výraznou redukci vrásek a odstranění ochablosti pokožky. Velmi účinná pro redukci dvojité brady a redukci ochablosti a vrásek. 

DERMAPDT světelný tunel

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

DERMAPDT využívá technologii fotodynamické terapie. Fotodynamická terapie (PDT) pomocí světel různé vlnové délky efektivně potlačuje projevy různých nežádoucích projevů pleti: stárnutí pokožky, pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima, vaky pod očima, povislá pleť, vrásky, akné, zarudnutí pleti, dehydratovanou pokožku, mastnou i stárnoucí.

Lze použít na všechny typy pleti. Bezpečné, bezbolestné, neinvazivní ošetření.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové