Nejnovější přístroje pro obličej 2019

DERMAPDT světelný tunel

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

DERMAPDT využívá technologii fotodynamické terapie. Fotodynamická terapie (PDT) pomocí světel různé vlnové délky efektivně potlačuje projevy různých nežádoucích projevů pleti: stárnutí pokožky, pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima, vaky pod očima, povislá pleť, vrásky, akné, zarudnutí pleti, dehydratovanou pokožku, mastnou i stárnoucí.

Lze použít na všechny typy pleti. Bezpečné, bezbolestné, neinvazivní ošetření.

DERMAHIFU fokusovaný ultrazvuk

cena: 145.000 Kč + 21% DPH

DERMAHIFU je moderní přístroj s technologií silného vysokofrekvenčního okusovaného ultrazvuku, který působí hluboko v pokožce. Výsledky jsou viditelné vypnutí pleti, rejuvenace, omlazení, lifting obličeje, obočí horních i spodních víček. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou metodu.

Neřeší jen projevy stárnutí, ale hlavně jejich příčinu. Pomáhá s vyhlazením pleti zevnitř, obnovuje tvorbu kolagenu a nastartuje přirozenou regenerativní schopnost organismu.

DERMA BIO light (LED -PDT)

cena: 27.000 Kč + 21% DPH

DERMA BIO light je intenzivní ošetření pro omlazení pleti, potlačení zánětlivých stavů a aknózních stavů, potlačení tvorby melaninu (pigmentace) i relaxaci. Podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje průtok krve (zpevňuje cévní stěnu) a působí na rozšířené žilky.  

EMS neinvazivní mezoterapie

Novinka

cena: 22.500 Kč + 21 % DPH

Unikátní neinvazivní mezoterapie EMS s nanočipy a nanokrystaly pro hloubkovou regeneraci pleti, saturaci a vypnutí.

DERMAOXYGEN s patentovanou HYDROGEN ionizační funkcí

Novinka

cena: 79.000 Kč + 21% DPH

Nejvýkonnější penetrační a stimulační kosmetický přístroj s HYDROGEN funkcí pro čištění pleti, hloubkovou hydrataci, intenzivní lifting a anti aging. Přístoj obsahuje unikátní HYDROGEN terapii, která výrazně zvyšuje účinek jednotlivých technik – hydrodermabraze OXYGEN, SPRAY OXYGEN, ultrazvuku pro stimulasi látkové výměny, RF a COLD pistole.

DERMALIFT multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

Novinka

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonná multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi a LED světlem s výkonem 200 W. Výkonná technologie pro vypnutí pleti, výraznou redukci vrásek a odstranění ochablosti pokožky. Velmi účinná pro odstranění dvojité brady a lifting obličeje, krku a dekoltu.

DERMACLEAN – multifunkční kosmetický přístroj ( 5 funkcí)

Akce

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonný multifunkční přístroj s kontinuální a pulsní ultrazvukovou špachtlí, ultrazvukem pro stimulaci látkové výměny, penetrační ionoforézou a sonoforézou a spray oxy vakuem. K přístroji je určen kosmetický stolek (volitelné).

DERMAQUA – hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

cena: 13.500 + 21% DPH

Nejnovější technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti.

V barvě bílé, zelenobílé a černobílé.

DERMACOMPLETE designová multifunkční věž

cena: 62.000 + 21% DPH

Designová multifunkční věž, kterou si sestavíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si 4 funkce z 9 funkcí a 3 další funkce získejte v základní stavbě přístroje. Každá funkce má svůj vlastní výkonnný motor. V případě poruchy jedné funkce Vám všechny ostatní fungují.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové