Nejnovější přístroje pro obličej 2019

DERMACOMPLETE designová multifunkční věž

Novinka

cena: 68.000 + 21% DPH

Designová multifunkční věž, kterou si sestavíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si 4 funkce z 9 funkcí a 3 další funkce získejte v základní stavbě přístroje. Každá funkce má svůj vlastní výkonnný motor. V případě poruchy jedné funkce Vám všechny ostatní fungují.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Novinka

cena: 13.500 + 21% DPH

Nejnovější hydrodermabrazivní technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti. 7 nástavců pro intenzivní ošetření.

 

DERMA multifunkční věž 5 v 1 DERMAOXYGEN s patentovanou HYDROGEN funkcí

Novinka

cena: 63.000 Kč + 21 % DPH

Výkonná designová multifunkční věž s 5 funkcemi: multipolární radiofrekvence, stimulační ultrazvuk, hot a cold funkce, kyslíková infuze a aquapeeling s mikrodermabrazí.

Moderní design a jednoduché ovládání zajistí, že se tento přístroj stane Vaším nejvěrnějším pomocníkem při přístrojových kosmetických ošetřeních.

Se 4 nádobami na aktivní látky, nastavitelné množství aktivní látky s možností aplikace koktejlů aktivních látek.

DERMAHIFU fokusovaný ultrazvuk

cena: 145.000 Kč + 21% DPH

DERMAHIFU je moderní přístroj s technologií silného vysokofrekvenčního okusovaného ultrazvuku, který působí hluboko v pokožce. Výsledky jsou viditelné vypnutí pleti, rejuvenace, omlazení, lifting obličeje, obočí horních i spodních víček. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou metodu.

Neřeší jen projevy stárnutí, ale hlavně jejich příčinu. Pomáhá s vyhlazením pleti zevnitř, obnovuje tvorbu kolagenu a nastartuje přirozenou regenerativní schopnost organismu.

DERMALIFT multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

Novinka

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonná multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi a LED světlem s výkonem 200 W. Výkonná technologie pro vypnutí pleti, výraznou redukci vrásek a odstranění ochablosti pokožky. Velmi účinná pro odstranění dvojité brady a lifting obličeje, krku a dekoltu.

DERMAPDT světelný tunel

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

DERMAPDT využívá technologii fotodynamické terapie. Fotodynamická terapie (PDT) pomocí světel různé vlnové délky efektivně potlačuje projevy různých nežádoucích projevů pleti: stárnutí pokožky, pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima, vaky pod očima, povislá pleť, vrásky, akné, zarudnutí pleti, dehydratovanou pokožku, mastnou i stárnoucí.

Lze použít na všechny typy pleti. Bezpečné, bezbolestné, neinvazivní ošetření.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové