Světelné LED terapie - estetika

DERMAHIGH BLACK vysoká frekvence 2303

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Vysoká frekvence pomocí spojení ozonizéru, plazmy a elektroporace navrací pružnost, podporuje prokrvení, detoxikaci a okysličení tkáně. Bojuje s mastnou pletí a vráskami na mírně stárnoucí a stárnoucí pleti., ale zároveň zklidňuje a hydratuje pleť.

DERMAHIGH vysoká frekvence (ozonizér + plazma + elektroporace) 2308

Novinka

cena: 14.500 + 21% DPH

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Novinka

cena: 13.500 + 21% DPH

Nejnovější hydrodermabrazivní technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti. 7 nástavců pro intenzivní ošetření.

 

DERMA hot a cold funkce 3008

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Hot a cold funkce mají širokou škálu účinků. Hot funkce stimuluje buňky, otevírá póry, prokrvuje pokožku a uvolňuje svaly. Cold funkce pleť zklidňuje a zároveň stahuje cévy a póry, ulevuje od bolesti a potlačuje záněty. Rychlé střídání hot a cold funkce nutí pleť zareagovat a vyrovnat tepelnou nerovnováhu, což vede k nastartování samoobnovovacích procesů pleti.

DERMA multipolární radiofrekvence 2308

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Radiofrekvence funguje na principu působení tepla na povrch pleti. Povrch pleti se zahřeje, což stimuluje kolagenová vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury, redukuje projevy dvojité brady ad. Pleť je rozjasněná a osvěžená.

DERMA stimulační ultrazvuk 2103

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Stimulační ultrazvuk se dvěmi hlavicemi a jednoduchým ovládáním. Moderní čistý design se hodí do každého salonu.

DERMA OXY kyslíková infuze 2503A

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Profesionální přístroj DERMA OXY využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci.  Nyní s novou skleněnou hlavicí s nastavitelnými funkcemi!

DERMA OXY SILVER kyslíková infuze 2508

Novinka

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Profesionální přístroj s dvěmi hlavicemi – OXY sprej  a VACUUM umožňuje stimulaci pleti, vypnutí pleti, hloubkovou hydrataci i účinné zapracování aktivní látky.

DERMAULTRASOUND stimulační ultrazvuk 2108

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Stimulační ultrazvuk se 3 hlavicemi a 2 funkcemistimulací buněčných procesů a látkové výměny a hloubkovou penetrací (zapracování aktivních látek). Spojením těchto účinků dochází ke zvýšení účinků estetické péče o více než 200%.

DERMA BIO light (LED -PDT)

cena: 27.000 Kč + 21% DPH

DERMA BIO light je intenzivní ošetření pro omlazení pleti, potlačení zánětlivých stavů a aknózních stavů, potlačení tvorby melaninu (pigmentace) i relaxaci. Podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje průtok krve (zpevňuje cévní stěnu) a působí na rozšířené žilky.  

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové