Kosmetické přístroje - multifunkce

DERMAHIF fokusovaný ultrazvuk

cena: 145.000 Kč + 21% DPH

DERMAHIF je moderní přístroj s technologií silného vysokofrekvenčního okusovaného ultrazvuku, který působí hluboko v pokožce. Výsledky jsou viditelné vypnutí pleti, rejuvenace, omlazení, lifting obličeje, obočí horních i spodních víček. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou metodu.

Neřeší jen projevy stárnutí, ale hlavně jejich příčinu. Pomáhá s vyhlazením pleti zevnitř, obnovuje tvorbu kolagenu a nastartuje přirozenou regenerativní schopnost organismu.

DERMA SILVER multipolární radiofrekvence 2308 – 3308

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Radiofrekvence funguje na principu působení tepla na povrch pleti. Povrch pleti se zahřeje, což stimuluje kolagenová vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury, redukuje projevy dvojité brady ad. Pleť je rozjasněná a osvěžená.

DERMALIFT multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

Novinka

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonná kosmetická multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi a LED světlem s radiofrekvenčním výkonem 120 W (3 hlavice) určená pro kosmetické salony. Výkonná technologie pro vypnutí pleti, výraznou redukci vrásek a odstranění ochablosti pokožky. Velmi účinná pro redukci dvojité brady a redukci ochablosti a vrásek. 

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové