Kosmetické multifunkce

DERMACOMPLETE designová multifunkční věž

Novinka

cena: 73.000 + 21% DPH

Designová multifunkční věž, kterou si sestavíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si 4 funkce z 9 funkcí a 3 další funkce získejte v základní stavbě přístroje. Každá funkce má svůj vlastní výkonnný motor. V případě poruchy jedné funkce Vám všechny ostatní fungují.

Multifunkční přístroj IPL + radiofrekvence 8003

Novinka

cena: 109.000 Kč + 21% DPH

Přístroj kombinující OPT technologie s RF technologií. Jedná se o klasické IPL obohacené o RF tepelnou stimulaci kolagenových vláken. Přístroj se hodí pro fotoomlazení, odstranění pigmentace a odstranění chloupků.

DERMA multifunkční věž 5 v 1 DERMAXYGEN s patentovanou HYDROGEN funkcí

Novinka

cena: 65.000 Kč + 21 % DPH

Výkonná designová multifunkční věž DERMAXYGEN s 5 funkcemi: multipolární kosmetická radiofrekvence, stimulační ultrazvuk, hot a cold funkce, spray vacuum osy  a aquapeeling s mikrodermabrazí a patentovanou HYDROGEN funkcí.

Moderní design a jednoduché ovládání zajistí, že se tento přístroj stane Vaším nejvěrnějším pomocníkem při přístrojové kosmetické péči.

Se 4 nádobami na aktivní látky kosmetického produktu, nastavitelné množství aktivní látky s možností aplikace koktejlů aktivních látek kosmetického produktu a patentovanou HYDROGEN funkcí.

DERMAPURE s patentovanou HYDROGEN ionizační funkcí

cena: 69.000 Kč + 21% DPH

Nejvýkonnější penetrační a stimulační kosmetický přístroj s HYDROGEN funkcí pro čištění pleti, hloubkovou hydrataci, intenzivní lifting a anti aging. Přístoj obsahuje unikátní HYDROGEN terapii, která výrazně zvyšuje účinek jednotlivých technik – hydrodermabraze OXYGEN, SPRAY OXYGEN, ultrazvuku pro stimulasi látkové výměny, RF a COLD pistole.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové