Kosmetické multifunkce

DERMA multifunkční věž 5 v 1 DERMAOXY

cena: 59.000 Kč + 21 % DPH

Výkonná multifunkční věž s 5 funkcemi: radiofrekvence, stimulační ultrazvuk, hot a cold funkce, kyslíková infuze a aquapeeling. Moderní design a jednoduché ovládání zajistí, že se tento přístroj stane Vaším nejvěrnějším pomocníkem při přístrojových kosmetických ošetřeních.

DERMAOXYGEN s patentovanou HYDROGEN ionizační funkcí

Novinka

cena: 79.000 Kč + 21% DPH

Nejvýkonnější penetrační a stimulační kosmetický přístroj s HYDROGEN funkcí pro čištění pleti, hloubkovou hydrataci, intenzivní lifting a anti aging. Přístoj obsahuje unikátní HYDROGEN terapii, která výrazně zvyšuje účinek jednotlivých technik – hydrodermabraze OXYGEN, SPRAY OXYGEN, ultrazvuku pro stimulasi látkové výměny, RF a COLD pistole.

DERMACLEAN – multifunkční kosmetický přístroj ( 5 funkcí)

Akce

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonný multifunkční přístroj s kontinuální a pulsní ultrazvukovou špachtlí, ultrazvukem pro stimulaci látkové výměny, penetrační ionoforézou a sonoforézou a spray oxy vakuem. K přístroji je určen kosmetický stolek (volitelné).

DERMACOMPLETE designová multifunkční věž

cena: 62.000 + 21% DPH

Designová multifunkční věž, kterou si sestavíte přesně podle svých potřeb. Vyberte si 4 funkce z 9 funkcí a 3 další funkce získejte v základní stavbě přístroje. Každá funkce má svůj vlastní výkonnný motor. V případě poruchy jedné funkce Vám všechny ostatní fungují.

DERMAINTENSE kosmetická multifunkce s 6 funkcemi a LED maskou

Novinka

cena: 37.000 Kč + 21% DPH

Multifunkční přístroj,který poskytne kosmetickému specialistovi vše od hloubkového čistění pleti, peeling, přes stimulaci buněčných procesů, až po penetraci aktivních látek a zklidnění pleti. Všechny funkce můžete využít během klasického kosmetického ošetření nebo pro speciální přístrojová dermální ošetření.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové