Kosmetické přístroje samostatné

DERMAVITAL BOOSTER

cena: 48.000 Kč + 21% DPH

Vital booster využívá nejnovější kombinaci technologií – vakua a penetrace. Vital Booster zlepšuje pružnost a pevnost pleti, dodává hloubkovou hydrataci a zmírňuje jemné vrásky.

DERMAHIGH SILVER vysoká frekvence (ozonizér + utrazvuk + elektroporace) 2308

Novinka

cena: 14.500 + 21% DPH

Přístroj je kombinací ozonizéru, ultrazvuku a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, zvýšenému působení aktivních látek aplikovaného kosmetického produktu a je to účinná prevence vzniku problematické pleti (rozšířené žilky, pigmentace, dermatitida, akné). Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

DERMALIGHT mikrojehličkovací pero s LED světlem

cena: 4.050 Kč + 21 % DPH

DERMALIGHT mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Dermapera pomáhají řešit mnoho problémů pleti, včetně celkové rejuvenace a zmírnění nedokonolastí.

DERMAPENCIL mikrojehličkovací pero

cena: 3.720 Kč + 21% DPH

DERMAPENCIL mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Mikrojehličkovací pera pomáhají řešit mnoho problémů pleti, včetně celkové rejuvenace a zmírnění nedokonolastí. 

DERMAMICRO mikrojehličkovací pero

cena: 3.720 Kč + 21% DPH

DERMAMICRO mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Mikrojehličkování stimuluje kolagenová vlákna, regeneruje pleť, stahuje póry, zmírňuje akné, vzhled jizev, pigmentaci a hyperpigmentaci a má mnoho dalších pozitivních účinků na pleť. 

DERMA SILVER hot a cold funkce 3008

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Hot a cold funkce mají širokou škálu účinků. Hot funkce stimuluje, rozšiřuje póry, prokrvuje pokožku a uvolňuje svaly. Cold funkce pleť zklidňuje a zároveň stahuje póry. Je doporučena po intenzivní péči, např. chemickém peelingu, mikrojehličkování a hloubkovém čištění pleti. Rychlé střídání hot a cold funkce nutí pleť zareagovat a vyrovnat tepelnou nerovnováhu, což vede k nastartování samoobnovovacích procesů pleti.

DERMA kyslíková infuze spray vacuum 2503A

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Profesionální přístroj DERMA kyslíková infuze využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci.  Nyní s novou skleněnou hlavicí s nastavitelnými funkcemi!

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové