Kosmetické přístroje samostatné

DERMALIGHT mikrojehličkovací pero s LED světlem

cena: 4.050 Kč + 21 % DPH

DERMALIGHT mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Dermapera pomáhají řešit mnoho problémů pleti, včetně celkové rejuvenace a zmírnění nedokonolastí.

DERMAPENCIL mikrojehličkovací pero

cena: 3.720 Kč + 21% DPH

DERMAPENCIL mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Mikrojehličkovací pera pomáhají řešit mnoho problémů pleti, včetně celkové rejuvenace a zmírnění nedokonolastí. 

DERMAMICRO mikrojehličkovací pero

cena: 3.720 Kč + 21% DPH

DERMAMICRO mikrojehličkovací pero pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti. Mikrojehličkování stimuluje kolagenová vlákna, regeneruje pleť, stahuje póry, zmírňuje akné, vzhled jizev, pigmentaci a hyperpigmentaci a má mnoho dalších pozitivních účinků na pleť. 

DERMA hot a cold funkce DB 3008

cena: 13.500 Kč + 21% DPH

Hot a cold funkce mají širokou škálu účinků. Hot funkce stimuluje buňky, otevírá póry, prokrvuje pokožku a uvolňuje svaly. Cold funkce pleť zklidňuje a zároveň stahuje cévy a póry, ulevuje od bolesti a potlačuje záněty. Rychlé střídání hot a cold funkce nutí pleť zareagovat a vyrovnat tepelnou nerovnováhu, což vede k nastartování samoobnovovacích procesů pleti.

DERMA galvanické proudy DB 2408

cena: 13.500 Kč + 21% DPH

Galvanické proudy pomocí kladného a záporného náboje efektivně čistí pleť a pomáhá aktivním látkám penetrovat hlouběji do pokožky.

DERMA mikrodermabraze DB 3208

cena: 13.500 Kč + 21% DPH

Mikrodermabraze je bezbolestná neinvazivní metoda, jenž odstraňuje odumřelé buňky kůže z epidermis. Pleť obrušuje a čistí. Výsledkem je zářivější hebčí pokožka, zjemněné vrásky a hyperpigmentace, stažené póry a mnoho dalších příznivých účinků.

DERMA radiofrekvence DB 3308

cena: 13.500 Kč + 21% DPH

Radiofrekvence funguje na bázi proudu, který se vlněním šíří tkáněmi. Tkáně se zahřejí, což stimuluje kolagenová vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury, redukuje dvojitou bradu ad. Pleť je rozjasněná a osvěžená.

DERMA ultrazvuk DB 2103

cena: 7.900 Kč + 21 % DPH

Stimulační ultrazvuk se dvěmi hlavicemi a jednoduchým ovládáním. Moderní čistý design se hodí do každého salonu.

DERMA OXY kyslíková infuze DB 2503A

cena: 13.500 Kč + 21 % DPH

Profesionální přístroj DERMA OXY využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci.  

DERMA kyslíková infuze DB 2508

cena: 13.500 Kč + 21% DPH

Profesionální přístroj s dvěmi hlavicemi – OXY sprej  a VACUUM umožňuje stimulaci pleti, vypnutí pleti, hloubkovou hydrataci i účinné zapracování aktivní látky.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové