Radiofrekvenční přístroje - estetika

DERMABODY multifunkce pro tělo a obličej

cena: 45.000 Kč + 21% DPH

Multifunkce DERMABODY nabízí kombinaci přístrojových ošetření pro obličej i tělo. 5 hlavic poskytuje různorodé možnosti ošetření: radiofrekvence pro tělo a obličej, vakuum s radiofrekvencí, stimulační ultrazvuk a BIO mikromasážní stimulaci. 

DERMABODY dokáže pomoci s redukcí vrásek, redukcí váčků pod očima, vypnutí ochablé pleti, pozvednutí kontur tváře, hloubkovou hydratací pleti, redukcí celulitidy a vypnutí ochablé pokožky těla.

DERMA RF Thermage

cena: 145.000 + 21% DPH

DERMA RF thermage je hloubkový radiofrekvenční lifting, působící v hlubších vrstvách pokožky (dermis). Přenosem energie se v pokožce vytváří teplo, které cíleně stimuluje kolagenová vlákna. Dochází k jejich stáhnutí a následné nové tvorbě dalších kolagenových vláken. Výsledkem je viditelný lifting pleti, vyhlazení pokožky, zjemnění vrásek, vypnutí pleti a celková rejuvenace pokožky. Efektivně zpomaluje proces stárnutí a pomáhá zvrátit důsledky projevů stárnutí.

DERMALIFT multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi

Novinka

cena: 35.000 Kč + 21% DPH

Výkonná multipolární radiofrekvence se 3 hlavicemi a LED světlem s výkonem 200 W. Výkonná technologie pro vypnutí pleti, výraznou redukci vrásek a odstranění ochablosti pokožky. Velmi účinná pro odstranění dvojité brady a lifting obličeje, krku a dekoltu.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové