Radiofrekvenční přístroje - estetika

DERMAHIGH BLACK vysoká frekvence 2303

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

Vysoká frekvence pomocí spojení ozonizéru, plazmy a elektroporace navrací pružnost, podporuje prokrvení, detoxikaci a okysličení tkáně. Bojuje s mastnou pletí a vráskami na mírně stárnoucí a stárnoucí pleti., ale zároveň zklidňuje a hydratuje pleť.

DERMA elektroporace 2408

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Elektroporace neboli EP High Energy Super Pulse Perforation je bezbolestná, neinvazivní metoda účinného  zapracování aktivní látky, která usnadňuje průnik aplikovaných látek s většími molekulami.

DERMAHIGH vysoká frekvence (ozonizér + plazma + elektroporace) 2308

Novinka

cena: 14.500 + 21% DPH

Přístroj je kombinací ozonizéru, plazmy a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifing. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Novinka

cena: 13.500 + 21% DPH

Nejnovější hydrodermabrazivní technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti. 7 nástavců pro intenzivní ošetření.

 

DERMA stimulační ultrazvuk 2103

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Stimulační ultrazvuk se dvěmi hlavicemi a jednoduchým ovládáním. Moderní čistý design se hodí do každého salonu.

DERMA OXY kyslíková infuze 2503A

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Profesionální přístroj DERMA OXY využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci.  Nyní s novou skleněnou hlavicí s nastavitelnými funkcemi!

DERMA OXY SILVER kyslíková infuze 2508

Novinka

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Profesionální přístroj s dvěmi hlavicemi – OXY sprej  a VACUUM umožňuje stimulaci pleti, vypnutí pleti, hloubkovou hydrataci i účinné zapracování aktivní látky.

DERMA ultrazvuková špachtle 2203

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

Profesionální ultrazvuková špachtle, která efektivně a hlubově čistí pleť bez začervenání a současně intenzivně penetruje aktivní látky. Tento model má velmi nízkou zvukovou stopu je velmi tichý. Nemá uzemňovací náramek.

DERMAULTRASOUND stimulační ultrazvuk 2108

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Stimulační ultrazvuk se 3 hlavicemi a 2 funkcemistimulací buněčných procesů a látkové výměny a hloubkovou penetrací (zapracování aktivních látek). Spojením těchto účinků dochází ke zvýšení účinků estetické péče o více než 200%.

DERMA BIO light (LED -PDT)

cena: 27.000 Kč + 21% DPH

DERMA BIO light je intenzivní ošetření pro omlazení pleti, potlačení zánětlivých stavů a aknózních stavů, potlačení tvorby melaninu (pigmentace) i relaxaci. Podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje průtok krve (zpevňuje cévní stěnu) a působí na rozšířené žilky.  

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové