Radiofrekvenční přístroje - estetika

DERMAVITAL BOOSTER

cena: 48.000 Kč + 21% DPH

Vital booster využívá nejnovější kombinaci technologií – vakua a penetrace. Vital Booster zlepšuje pružnost a pevnost pleti, dodává hloubkovou hydrataci a zmírňuje jemné vrásky.

DERMAPDT 7.GEN

Novinka

cena: 43.000 + 21% DPH

DERMAPDT 7. generace působí LED rejuvenačním světlem na pleť a tím dochází k stimulaci přirozených procesů v pletipůsobí preventivně proti vráskám, ochablosti, popraskaným žilkám, komedonům, a mnoha dalším. 

DERMAHIGH BLACK vysoká frekvence 2303

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

Vysoká frekvence pomocí spojení ozonizéru, plazmy a elektroporace navrací pružnost, podporuje prokrvení, detoxikaci a okysličení tkáně. Bojuje s mastnou pletí a vráskami na mírně stárnoucí a stárnoucí pleti., ale zároveň zklidňuje a hydratuje pleť.

DERMA SILVER elektroporace 2408

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Elektroporace neboli EP High Energy Super Pulse Perforation je bezbolestná, neinvazivní metoda účinného  zapracování aktivní látky kosmetického produktů, která usnadňuje průnik aplikovaných látek kosmetického produktu s většími molekulami.

DERMAHIGH SILVER vysoká frekvence (ozonizér + utrazvuk + elektroporace) 2308

Novinka

cena: 14.500 + 21% DPH

Přístroj je kombinací ozonizéru, ultrazvuku a elektroporace. Díky této unikátní kombinaci několika technologií a působení argonu a neonu má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, zvýšenému působení aktivních látek aplikovaného kosmetického produktu a je to účinná prevence vzniku problematické pleti (rozšířené žilky, pigmentace, dermatitida, akné). Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

DERMAQUA – vodíková hydrodermabraze pro šetrné čištění pleti a hloubkovou hydrataci

Novinka

cena: 12.500 + 21% DPH

NOVÁ GENERACE DERMAQUA II.

Nejnovější hydrodermabrazivní technologie pro intenzivní čištění pleti a šetrný peeling. Při ošetření dochází k velmi intenzivní HYDRATACI pleti. Při použití aktivních látek dosáhnete vysoké výživy pleti. 7 nástavců pro intenzivní ošetření.

 

DERMA stimulační ultrazvuk 2103

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Stimulační ultrazvuk se dvěmi hlavicemi a jednoduchým ovládáním. Moderní čistý design se hodí do každého salonu. Působí synergicky – stimuluje, zvyšuje účinky aplikovaných aktivních látek kosmetických produktů a preventivně působí proti vzniku problémů pleti.

DERMA kyslíková infuze spray vacuum 2503A

cena: 8.500 Kč + 21 % DPH

Profesionální přístroj DERMA kyslíková infuze využívá efektivní technologii kyslíkového tlaku pro hloubkovou stimulaci a penetraci.  Nyní s novou skleněnou hlavicí s nastavitelnými funkcemi!

DERMA SILVER spray vacuum s kyslíkem 2508

Novinka

cena: 14.500 Kč + 21% DPH

Profesionální přístroj s dvěmi hlavicemi – DERMA kyslíková infuze a DERMA vacuum umožňuje stimulaci pleti intenzivní přístrojovou masáží, vypnutí pleti, hloubkovou hydrataci i účinné zapracování aktivní látky aplikovaného kosmetického produktu.

DERMA ultrazvuková špachtle 2203

cena: 8.500 Kč + 21% DPH

Profesionální ultrazvuková špachtle, která efektivně a hloubkově čistí pleť bez začervenání a současně intenzivně penetruje aktivní látky. Tento model má velmi nízkou zvukovou stopu je velmi tichý. Moderní technologie bez uzemňovacího náramku s vysokým výkonem určená do profesionálních provozů.

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové