O nás

Projekt Beauty koncept funguje na českém, slovenském a německém trhu již od roku 2008. Spolupracujeme s významnými společnostmi, které vyrábějí technologie a přípravky pro wellness centra, beauty centra, kosmetická studia, rehabilitační a masérská centra a fitness.

Specializujeme se na prodej, pronájem, servis přístrojové techniky a školení odborníků. Mezi naše spolupracovníky patří inovátoři z významných světových firem a lékaři zaměřující se na estetickou medicínu. Spolupracujeme s Unií fyzioterapeutů, Unií kosmetiček, lékaři různých specializací, fyzioterapeuty, maséry a dalšími.

Cílem naší práce je dlouhodobá spolupráce, marketingová a odborná podpora. Našim klientům technologie nejen prodáváme, ale zejména poskytujeme profesionální podporu a školení, jak v odborné rovině, tak marketingové sféře. Ke každé zakoupené technologii je samozřejmostí školení, certifikát o zaškolení a potřebná certifikace. Vše v ceně technologie.

Každoročně se naši odborní konzultanti účastní největších světových výstav Cosmoprof Bologna, Cosmoprof Hong Kong a Beauty Las Vegas. Najdete nás take na výstavách v České a Slovenské republice. Současně pořádáme předváděcí akce, konference a další akce pro klienty.

Všechny nabízené technologie můžete vyzkoušet v našem vzorovém studiu na Praze 4 nebo v Hradci Králové. Referenční studia naleznete v Praze, Hradci Králové, Brně, Benátkách nad Jizerou, Plzni, Berouně, Bratislavě a dalších místech.

Prodejem technologie naše spolupráce s klietem začíná. Věnujeme velkou péči postprodejní spolupráci.Klient je pro nás partner, který od nás získá nejen technologie, ale také informace a dlouhodobou podporu. Naše školitelka je vždy k dispozici pro telefonické konzultace a podporu.

Nabízíme:

  • individuální přístup – pomůžeme Vám vybrat z naší široké nabídky nejvhodnější přístroje pro Vaše studio dle Vašeho profesionálního zaměření, ekonomického růstu a Vašich finančních možností
  • v ceně přístrojů je zahrnuta doprava, instalace, zaškolení obsluhy a vystavení certifikátu
  • jsme vyškoleni v zahraničí přímo u výrobců přístrojů a máme mnohaleté zkušenosti a praxi
  • k přístrojům dodáváme vždy manuál v českém jazyce, CE, vzorový provozní řád, kalkulaci ošetření a podklady pro reklamu
  • jsme Vám pro Vaše dotazy 24 hodin k dispozici on-line, v pracovních dnech na HOT LINE
  • poskytujeme záruční a pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy
  • veškeré přístroje mají CE certifikát a označení, jsou schváleny pro užití v lázeňských provozech, rehabilitačních, masérských a beauty studiích a v kosmetických salonech podle typu přístroje, splňují veškeré právní předpisy vyžadované evropskými normami

Těšíme se na spolupráci

Ing. Monika Dvořáková
Jednatelka společnosti

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové