Péče o tělo

DERMATRAINER přístroj na budování svalů a odbourávání tuků

Novinka

cena: 198.000 Kč + 21% DPH

DERMATRAINER – přístroj nové generace hubnutí a tvarování kontur těla

Svaly tvoří asi 35 % těla a většina přístrojů na hubnutí na trhu se zaměřuje pouze na tuk, ne na budování svalové hmoty. Přístroj DermaTrainer využívá vysoce intenzivní fokusovanou magnetickou rezonanci a fokusovanou unipolární radiofrekvenční technologii k tréninku svalů a trvalému zničení tukových buněk. Magnetická vibrační energie stimuluje motorické neurony k rozpínání a smršťování svalů, aby se dosáhlo vysokofrekvenčního extrémního tréninku (tohoto druhu kontrakce nelze dosáhnout obvyklým cvičením nebo fit cvičením). Rádiová frekvence 40,68 mHz uvolňuje teplo pro zahřátí a spalování tuků, zahřívá svaly pro zvýšení kontrakční síly, dvojnásobně stimuluje svalové proliferace a zlepšuje krevní oběh a rychlost metabolismu v těle, přičemž nedochází k nepříjemnému zahřívání těla či nepříjemným pocitům.

Energetické pulsy během 30minutové péče stimulují 30 000 silných svalových kontrakcí, které pomáhají metabolizovat a rozkládat tukové buňky. Současně s posilováním svalů dochází k tvarování těla.

Přístroj má 4 hlavice, které lze synchronně použít po dvou či čtyřech k dosažení maximální efektivnosti péče. Přístroj mohou ovládat dvě osoby současně a lze pečovat o břicho, hýždě, horní části paží (biceps, triceps), stehna a další oblasti těla.

Pomocí přístroje DermaTrainer lze účinně redukovat tuk a rýsovat svalstvo, zejména břišní a hýžďové,  i například ochablost po porodu.

Neinvazivní, bezpečný a bezbolestný, bez vedlejších účinků. Žádná doba rekonvalescence.

Princip fungování

Přístroj využívá neinvazivní technologii HF (vysokointenzivní fokusované elektromagnetické pole) a fokusovanou monopólovou RF technologii k uvolňování vysokofrekvenční magnetické vibrační energie prostřednictvím hlavice, která proniká do svalů do hloubky 8 cm a vyvolává nepřetržitou expanzi a kontrakci svalů, aby se dosáhlo vysokofrekvenčního extrémního tréninku, prohloubil se růst myofibril (zvětšení svalů) a produkovaly se nové kolagenové řetězce a svalová vlákna (svalová hyperplazie), čímž se trénuje a zvyšuje hustota a objem svalů.

Teplo uvolňované radiofrekvencí zahřeje tukovou vrstvu na 43 až 45 stupňů, urychlí rozklad tukových buněk a zahřeje sval, aby se zvýšila síla kontrakce, dvojnásobně stimuluje proliferace svalů, zlepšuje pružnost svalů, metabolismus a krevní oběh. Kombinace radiofrekvenční a magnetické vibrační technologie vyvolává lipolýzu, mastné kyseliny se odbourávají z kyseliny triglycerové a ve velkém množství se hromadí v tukových buňkách. Koncentrace mastných kyselin je příliš vysoká, což způsobí apoptózu tukových buněk a jejich vyloučení z těla normálním metabolismem během několika týdnů.

-> DermaTrainer takto účinně posiluje svaly a zároveň dosahuje redukce tuku

Čím více svalů, tím rychlejší spalování tuků. Při vyšším objemu svalů dochází k většímu spotřebování a spalování kalorií. Množství svalů je přímo úměrné spotřebě. Pro účinnou redukci tuku a spalování kalorií je dobré zvýšit objem svalstva. 

VÝHODY BUDOVÁNÍ SVALŮ

 • Zlepšení účinnosti hubnutí
 • Vybudování silného a tvarovaného těla
 • Zabránění stárnutí a udržení fyzického mládí
 • Snížení chronické bolesti svalů a kloubů
 • Pomáhá plynulému krevnímu oběhu
 • Ochrana bezpečnosti dělohy, střev a dalších orgánů
 • Zlepšení a prevence cukrovky
 • Snižování vysokého krevního tlaku, zmírnění tlaku v cévách
 • Předcházení srdečním onemocněním
 • Zlepšení paměti a prevence demence

Svalová hmota po 4 použitích přístroje po 30 minutách v rámci dvou týdnů vzrostla o 25% a množství tuku se snížilo o 30%!

Přístroj v rámci péče (doporučená doba jednoho ošetření = 30min) prostřídá 6 různých režimů:

 1. Protahovací zahřívání: rytmus je jemný, aby vedl svaly k protažení, takže zahřátí svalů podporuje krevní oběh.
 2. Hloubkové cvičení: postupné zrychlování rytmu cvičení svalů, stimulace velkého počtu hlubokých svalových vláken.
 3. Aktivizace svalů: postupně zrychluje rytmus a intenzitu, aktivuje kontrakci svalových vláken a sílu a obnovuje svalovou vitalitu.
 4. Posilování a budování svalů: zrychlený rytmus pro výkonné a nenásilné cvičení na svalovou kontrakci, která stimulují rychlou kontrakci hlubokých svalů, zvyšují svalovou hustotu a posilují svalovou sílu.
 5. Silné spalování tuků: Postupně zvyšujte zátěž, aby odolávala kontrakci odporových svalů, zlepšuje se mikrocirkulace v těle a urychluje spalování tuků na spotřebu energie.
 6. Uklidňující relaxace: Zpomalení rytmu pohání svalovou kontrakci a zklidňuje a uvolňuje svalovou únavu.

NEINVAZIVNÍ, BEZBOLESTNÉ řešení pro hubnutí, tónování a tvarování těla.

Parametry přístroje:

Název přístrojeDermaTrainer
Teplota RF40-50 stupňů Celsia
Frekvence RF40,68M
Vstupní napětíAC 110V/230V
Výstupní výkon300-4000W
Výstupní frekvence magnetické rezonanční vlny3-150Hz
Pojistka20A
Velikost46x60x105cm
Hmotnost80,5kg

 

stín

Certifikace

Certifikované estetické přístroje ověřené případovými studiemi

Garance servisu

Garantujeme záruční a pozáruční servis 24 měsíců

Odborná podpora

Technologická hot linka je Vám k dispozici pro řešení Vašich problémů

Vzorkovna

Všechny přístroje si můžete ZDARMA vyzkoušet v našich showroomech v Praze a Hradci Králové